Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Webové stránky Vranovic opět uspěly

V soutěži o nejlepší oficiální web měst a obcí Zlatý erb se na předních příčkách opět umístily Vranovice. Podle odborné poroty mají druhé nejlepší webové stránky obce v Jihomoravském kraji. Podobně jako v minulých letech.
Vranovice se na druhé místo vyprofilovaly z osmnácti krajských finalistů. Nutno podoktnout, že webové stránky pořídily před třemi lety za minimální náklady a stejně tak je úsporný i jejich provoz. O to cennější je umístění mezi obcemi, jež do internetové prezentace investovaly nemalé peníze.

S novými technologiemi patříme mezi 7 vybraných v republice
Vranovice obstály i v nové významné kategorii soutěže, která se týká technologie provozu a zabezpečení. Jedná se podporu IPv6 a DNSSEC. Zvláštní cenu za tuto kategorii obdrželo pouhých sedm obcí a měst v republice. Vranovice jsou mezi nimi.
„Podle průzkumu, který v rámci evropského projektu GEN6 realizovalo sdružení CZ.NIC podporuje IPv6 pouze jeden krajský úřad a 9,8 % nejvýznamnějších měst a obcí (obcí s rozšířenou působností). DNSSEC má pak zapnuto pouze 30 % krajských úřadů a 26 % obcí s rozšířenou působností, což je pod celostátním průměrem (37 %),” upřesnil Jiří Průša ze společnosti CZ.NIC, který předával ceny za novou kategorii.

Ocenění za druhé místo v soutěži Zlatý erb převzali v pondělí 18. března 2013 z rukou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška zástupci obce Vranovice starosta Ing. Jan Helikar a webmaster Dagmar Humpolíková.
-hum-

Čtěte také:
Břeclavský e-Deník 19.3.2013 a tištěnou verzi 20.3.2013
Webové stránky Vranovic uspěly potřetí v řadě

Vranovice mají 2. nejlepší web v kraji - Nový život 29. 3. 2012

2. nejlepší webové stránka obcí JmK mají Vranovice. Zleva: hejtman JmK Michal Hašek, Dagmar Humpolíková tvůrkyně webu, starosta Jan Helikar, předseda poroty Jan Forbelský, Vít Savický organizátor soutěže. Foto JmK

Cena za IPv6 a DNSSEC. Vranovice ji získali jako jedni z celkem 7 ocenění v republice.

Hromadné foto vítězů Zlatého erbu JmK v roce 2013