Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

55 tisíc, tolik nás bylo na tomto webu vloni

Vážení návštěvníci tohoto webu, děkujeme Vám za dosavadní přízeň. Právě díky Vám v roce 2011 opět vzrostl počet čtenářů internetových zpráv obce Vranovice. Dostal se na rekordních více než 55 tisíc návštěv za rok. Pro redakci webu je to motivace a povzbuzení do další práce. Pro srovnání v roce 2010 navštívilo obecní web něco málo přes 23 tisíc lidí.

Průměrná měsíční návštěvnost webu je nyní 4600 hostů, denní průměr tak činí kolem 150 návštěvníků. Nejčilejší provoz panuje v pracovních dnech, víkendy patří k těm volnějším.

Máme kamarády i na facebooku
Metu pěti tisíc návštěv za měsíc jsme poprvé prolomili v březnu loňského roku. Stalo se tak i díky nově příchozím hostům, kteří se přidali z internetové sociální sítě facebook. Právě tam totiž Obec Vranovice v březnu poprvé založila svůj status. Cílem bylo informovat o dění v obci ještě větší počet lidí. Početná skupina přátel obce na facebooku dnes čítá více než tři stovky aktivních lidí.

S malou nadsázkou se dá říct, že je nás tu na síti slušná kopa. A přestože spolu navzájem komunikujeme většinou jen písmenky a obrázky, věřím, že právě díky nim se budeme i častěji scházet naživo. Například při nějaké další společenské události v naší obci. Těšíme se na Vás a zachovejte nám přízeň.

Za editory webu a přispěvatele zpráv Dagmar Humpolíková