Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Okresní kola vybíjené, postup do kraje

Neuběhl ani týden a žáci naší školy vyjeli dne 3.4. opět do Pohořelic, kde před 5 dny vybojovali postup do okresního kola ve vybíjené. Při odjezdu si kladli otázku: „Podaří se nám i dnes zvítězit?“ Pochybnosti měl asi každý z těchto malých bojovníků. Jak to tedy dopadlo?

Celkem se okresního kola zúčastnilo 13 týmů.

Děvčata soupeřila celkem proti 5 družstvům. Bohužel se podařilo získat vítězství jen jednou s družstvem z Drásova. Děvčata trénují ve dvou skupinách a nepodařilo se nám v 1 společném tréninku zcela sehrát.  Všechny se však velmi snažily a chtěly vyhrát. Rozhodně se nemusí stydět za svůj výkon. Děkujeme jim za snahu, ochotu trénovat a reprezentovat naši školu.

V kategorii otevřené jsme mohli vidět družstva smíšená. Mnoho škol tuto možnost nevyužilo. Většinou šlo o týmy chlapecké, což se projevilo na tvrdosti a rychlosti hry. Naše chlapce čekalo celkem 6 utkání. Nastoupili vždy s maximální soustředěností na hru a odhodlaností zvítězit. Čím byl soupeř papírově těžší, tím větší koncentrace byla na chlapcích vidět. Jejich téměř bezchybná hra jim postupně získávala jedno vítězství za druhým. Největší respekt budily Dolní Kounice, které s žádným družstvem neprohrály. Po sečtení vybitých hráčů v obou polovinách zápasu jsme byli nadšení. Vyhráli jsme o 2 hráče. S celkem osmnácti body postupujeme tedy do krajského kola.

Co k tomu dodat? Již ve třech turnajích a celkem v 15 zápasech se nikomu nepodařilo naše družstvo porazit! Je to až neuvěřitelné. Kdo je porazí?

Přejeme mnoho sil, soustředění a přesnosti v krajském kole v Brně!

Výsledky smíšených družstev:

Vranovice – Lomnice  11:4                      Vranovice – Kuřim 9:8

Vranovice – Pohořelice 11:8                   Vranovice – Dolní Kounice 13:11

Vranovice – Šlapanice 14:10                   Vranovice – Ořechov 13:9

 

Petra Stejskalová

Volejbal_2

Volejbal_1