Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Obecní web má cenu od kraje – přidáno video

(Text: Dagmar Humpolíková Foto: Jaromír Klicnar)
Vranovický web získal 1. místo v kategorii Nejlepší elektronická služba v soutěži Zlatý erb. Odborná porota krajského kola vybrala službu Zasílání novinek e-mailem jako nejlepší v kategorii. Obecní web tak postupuje do celostátního kola. Vyhodnocení proběhne 4. dubna v Hradci Králové při konferenci „Internet ve státní správě a samosprávě“.
Slavnostní ceremoniál s vyhlášením výsledků krajského kola soutěže o nejlepší internetové stránky měst a obcí se uskutečnilo ve čtvrtek 24. března 2011 v budově úřadu Jihomoravského kraje. Cenu z rukou náměstka hejtmana Ivo Poláka a předsedy krajské poroty Jana Forbelského, převzal místostarosta obce Drahomír Dofek a webmaster Dagmar Humpolíková.
V celkovém hodnocení o nejlepší stránky obcí se Vranovice umístily na čtvrtém místě, se ztrátou 0,38 bodu na vítěze. Tím se stala sousední obec Přísnotice. Podle hodnotící tabulky poroty získaly bodový náskok především možností zobrazení webu pro slabozraké.
Naopak Vranovice vedou v hodnocení zveřejňování množství informací. „…velmi mnoho a aktuálních doprovodných informací, funkčních grafických odkazů, tématicky dobře a intuitivně členěno…,” uvedl například člen poroty a vedoucí odboru informatiky krajského úřadu Jan Forbelský.
Cenu veřejnosti Vranovice nezískaly, větší počet hlasů zaslaly svým webovkám obyvatelé obce Jezeřany-Maršovice. Přesto všem příznivcům, kteří poslali svůj hlas Vranovicím patří poděkování.

Čtěte také:
Na prvních místech Boskovice, Přísnotice a Vranovice – portál JmK

Nejlepší stránky jižní Moravy mají Boskovice, Přísnotice, Vranovice a Jezeřany-Maršovice – Brněnský Deník

Vranovický web má cenu od kraje – Břeclavský Deník PDF

Výsledky krajského kola Jihomoravského kraje

Hodnotící tabulka

Video záznam