Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Časopisy k vypůjčení

 

Přehled aktuálních odebíraných časopisů (2017):

Venkov a styl

Venkov a styl

dTest_obr-web

dTest – časopis neziskové organizace Občanské sdružení spotřebitelů TEST, které testuje výrobky a služby, se zaměřuje na ochranu spotřebitelů. Časopis publikuje výsledky testů výrobků a služeb, přibližuje práva spotřebitelů a povinnosti prodávajících a radí, jak je aplikovat v běžném životě a na co si dá pozor.
Vychází každý měsíc.

FOODobr

F.O.O.D. – časopis o jídle a vaření pro každého, kdo rád vaří s nápadem a přitom jednoduše a z čerstvých surovin. Čtenářům nabízí nejen spoustu rychlých receptů, ale kromě trendů z celého světa nezapomíná ani na tradiční českou kuchyni.
Vychází každý měsíc.

Kreativ1_obe-web

Praktická žena Kreativ – časopis pro aktivní a tvořivé ženy nahradil dřívější časopis Praktická žena. Časopis přináší nápady, jak udělat svět kolem sebe krásnějším.
Vychází jednou za dva měsíce.

flora

Flóra – měsíčník, který poskytuje svým čtenářům odborné informace o zahradě jako celku, o zahradní architektuře, stavebních úpravách domů a střech, budování dlážděných ploch, bazénů atd. Dozvědí se vše potřebné o pěstování a ochraně okrasných rostlin, pokojových květin i ovoce a zeleniny. Najdou v něm také neobvyklé recepty, tipy na aranžování a výzdobu interiéru.

Slunicko-web

Sluníčko – časopis pro malé i větší děti, čtenáře i nečtenáře od tří do sedmi let. Časopis patří po mnoho desítek let ke stálicím dětského světa. Sluníčko se snaží děti nejen pobavit, ale i něco naučit. Kromě zábavných příběhů přináší i velké množství hádanek, doplňovaček, hlavolamů, omalovánek, vystřihovánek a spoustu dalších nápadů.
Vychází každý měsíc.


Květy – týdeník
Týdeník Květy je časopisem pro moderní českou rodinu. Pokud máte rádi dobré jídlo, s chutí poznáváte nové věci, rádi cestujete a aktivně trávíte volný čas, je to časopis právě pro vás.

 

 

 

Uložit

Uložit