Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Aktuality z knihovny

 

 

 

Knihovna má nainstalovaný upgrade programu Clavius pro zvýšení ochrany osobních dat svých čtenářů v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů, tzv. GDPR

 

Aktuality z knihovny čtěte ZDE

 

 

Vánoční-page-0

2. 9. 2019 jsme otevřely knihovnu na nové adrese a s tím i nové služby. Jednou z nich je balení učebnic a knih.

 

Logo_PujcovaniHracek

Od září 2015 spouští knihovna nový projekt půjčování hraček

Se začátkem nového školního roku přichází obecní knihovna s novou službou pro své čtenáře.  Registrovaní čtenáři a návštěvníci knihovny si mohou zapůjčit domů některou z více jak šedesáti druhů hraček, speciálních a sportovních pomůcek, které pořídila obec za zhruba 54 tisíc korun. Na projekt přispěl svými prostředky i Jihomoravský kraj, který poskytl 20 tisíc korun. K zapůjčení jsou hračky, speciální pomůcky a sportovní pomůcky pro nejmenší, děti a mládež školního věku až po dospělé bez omezení věku. K dispozici jsou hračky a pomůcky pro rozvoj představivosti a logického myšlení, rozvoj slovní zásoby, různé stolní hry, hry pro rozvoj manuální zručnosti a další. Ke sportování nebo k aktivnímu využití volného času je možné si zapůjčit třeba pétanque, tenisové rakety, badminton skateboard, elektronické šipky i další pomůcky. Zapůjčit lze i dětskou skládací postýlku či sedací krosnu na záda vhodnou například na výlety.

Podmínky půjčování jsou obdobné, jako u půjčování knih s tím rozdílem, že hračky lze zapůjčit maximálně na jeden měsíc a výpůjční dobu nelze, s výjimkou mateřských škol a školy, opakovaně prodloužit. Hračky a pomůcky jsou k dispozici v obecní knihovně v době otevíracích hodin knihovny.

Projekt je součástí Vize vzdělávání Obce Vranovice

Seznam hraček k zapůjčení
Půjčovní řád pro půjčování hraček

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit