Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Nejlepší komunitní knihovny Jihomoravského kraje

Ve čtvrtek 14. listopadu byli v Moravské zemské knihovně oceněny nejlepší komunitní knihovny Jihomoravského kraje. Vítězem letošního ročníku se stala v kategorii nad 5000 obyvatel knihovna Pohořelice. V kategorii nad 2000 obyvatel vyhrála jevišovická knihovna.

Vyhlašovatelem a pořadatelem je Moravská zemská knihovna. Cílem soutěže je iniciovat, motivovat a podpořit zejména menší knihovny k proměně v komunitní centra napomáhající propojování lidí v místě, jejich vzájemné poznávání a budování kvalitativně nových vztahů založených na solidaritě, úctě a vzájemném respektu.

Letos poprvé se do soutěže zapojila i knihovna ve Vranovicích, která je zatím na poli komunitních knihoven nováčkem. Letošní stěhování do nových moderních prostor Vzdělávacího centra jí ovšem otevřelo nové možnosti, stát se plnohodnotnou komunitní knihovnou.

„Naším letošní cílem bylo sbírání zkušeností, názorů a inspirací, abychom i z naší knihovny vytvořili místo, které bude spojovat různé generace a poskytovat prostor pro vzájemné spolužití všech obyvatel naší obce“ uvedla k soutěži knihovnice Miroslava Čápová

-kva-