Vyhledávání   
Pondělí 18. června 2018
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
Nepřehlédněte

Czech POINT
Bytovy_dum_Doliny_Vranovice
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba


DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Zábavu chasy ohrožovalo počasí

Zkouškou odolnosti prošli členové Vranovické chasy při pořádání své první velké akce, 1. taneční zábavy, která se konala v sobotu 3. června 2011 na hřišti za sokolovnou. Bojovali s nepřízní počasí i se zpožděním kapely. Nabitý program si nakonec užily téměř dvě stovky návštěvníků a chasa obstála na výbornou.

Více v komentáři a fotografiích Pavlíny Kurkové:

1. zábava Vranovické Chasy je za námi. Sešlo se kolem 190 platících návštěvníků, takže účast byla dobrá i když mnohé asi odradilo pošmourné počasí. Zhruba hodinu před začátkem zábavy vzhlížela chasa netrpělivě k obloze a doufala, že přestane pršet. Po 20 hodině, kdy už vše pomalu osychalo, dorazil s malým zpožděním Jiří Helán a vše mohlo začít.
Zábavu zahájila Malá Moravěnka, která zahrála pochod, při němž se Vranovická chasa představila. Po Malé Moravěnce, která hrála dechovku a pan Jiří Helán zazpíval evergríny, nastoupila mladá kapela Junior Band pod vedením pana Komosného ze ZUŠ Pohořelice. Tito mladí muzikanti zahráli a zazpívali známé i málo známé písničky.
O půlnoci nastoupila Vranovická chasa s překvapením. Tančili na písničku Tepláky a bylo to vydařené představení, které sklidilo obrovský aplaus. A než nastoupila třetí kapela Natural 95, zacvičili si přítomní hosté zumbu. Tu předcvičovala Veronika Bezvodová a instruktor zumby a společenských tanců Martin Valla.
Nechybělo občerstvení a grilované maso připravované Vilkem Tanačem a Ivetou Strouhalovou.
Těším se na další zábavu Vranovické chasy. Je chválihodné, že tak mladí lidé, téměř bez pomoci rodin, zvládli vše zařídit a zorganizovat sami.

Půlnoční překvapení – Tepláky

Junior Band

Vranovická chasa s Jiřím Helánem

Zumba