Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Vranovický bazén se rozjede naplno. Zkušební provoz je u konce.

Školní bazén, který byl ve Vranovicích otevřen letos v září, se na konci ledna dočká ukončení zkušebního provozu.  Užívat jej proto mohlo jen omezený počet školních skupin a organizací. Od následujícího období se nabídka jeho služeb již může rozšířit i na další školská zařízení z blízkého či vzdálenějšího okolí, ale také zájmové organizace, organizované skupiny nebo plavecké školy.

Součástí Vzdělávacího centra, jehož první etapa výstavby byla ukončena v srpnu loňského roku, je i výukový bazén.  Velikost bazénu je 12,5 x 6 m a hloubka 1,5 m. V současné době slouží bazén nejen vranovickým školákům, ale také dětem z mateřské školy. V odpoledních hodinách jsou pořádány kurzy aquafitness, plavání pro rodiče s dětmi nebo kurzy zdravotního cvičení.

„Po ukončení zkušebního provozu bychom chtěli bazén nabídnout zájmovým organizacím a organizovaným skupinám nejen z Vranovic, ale i z obcí a měst v okolí. Rádi bychom zde do budoucna otevřeli i plaveckou školu ať už jako zastoupení nějaké stávající školy či svoji vlastní.“ uvedl starosta Vranovic Jan Helikar.

V nejbližší době se nabídka volných plaveckých hodin objeví i na webových stránkách obce a zájemci o organizované plavání si budou moci hodiny plavání rezervovat na Centru volného času.

Kvapilová Dana

IMG_4626