Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Starosta Vranovic se zařadil mezi finalisty soutěže “Nejlepší starosta 2010-2014″

Svaz měst a obcí ocenil nejlepší starosty let 2010-2014. Mezi finalisty v soutěži nechyběl ani starosta Vranovic Ing. Jan Helikar, který včera na Pražském hradě převzal ocenění za nominaci v této soutěži.

„Ocenění si velice vážím. Ocenění však patří všem, kteří se poslední čtyři roky podíleli na vedení obce, především místostarostovi, všem radním i zastupitelům.

Porota tak ocenila práci, která je za současným vedením obce vidět:
–  zavedení sociálních služeb pro seniory a zejména Dům pro seniory s moderní jídelnou pro stravování žáků a seniorů, s prostory pro klubovou činnost,
–  vysázených více než 150 kusů stromů, více než tři tisíce keřů, revitalizace parku a další úpravy zeleně,
–  stabilizace vedení Základní a Mateřské školy Vranovice a zvýšení kapacity MŠ o 2 třídy,
–  opravy chodníků a komunikací.

Za to vše a za mnoho další mravenčí práce, patří získané ocenění všem, kteří se o to zasloužili.“ hodnotil práci současného vedení obce Jan Helikar.

oceneni_starosta

Soutěž „Nejlepší starosta/primátor 2010-2014“ uspořádal pod záštitou prezidenta republiky Miloše Zemana poprvé v historii Svaz měst a obcí ČR. Hlavním cílem bylo vybrat starosty a primátory, kteří se v letech 2010-2014 nejvíc zasloužili o rozvoj svého města či obce, zlepšili jejich zázemí, infrastrukturu, životní prostředí, podmínky pro podnikání či informovanost občanů, a přispěli tak ke zvýšení kvality života obyvatel České republiky.

Do soutěže  bylo nominováno na tři sta lidí. Ve dvou kolech je hodnotila odborná porota tvořená ze zástupců státní správy, akademické sféry i soukromého sektoru. Posuzovala jejich osobní přínos pro město či obec, přístup k funkci starosty či primátora a rovněž výsledky jejich činnosti.

Více informaci k soutěži naleznete na www.smocr.cz

-kla-