Vyhledávání   
Středa 19. června 2019
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Školní restaurace v DPS byla slavnostně otevřena

Už více jak tři měsíce funguje v naší obci nově vybudované stravovací zařízení v Domě pro seniory, jejímž provozovatelem se stala společnost SCOLAREST. Každý den vydá až na 500 obědů.

Za přítomnosti zástupců ze strany provozovatele, starosty a místostarosty Obce Vranovice, ředitelky ZŠ a pozvaných hostů z řad zastupitelů, starostů okolních obcí, pedagogů, provozních pracovnic kuchyně, aj., proběhlo v pondělí 7. října jeho oficiální slavnostní otevření.

„Jsem ráda, že i přes počáteční skeptický postoj rodičů ke změně provozovatele jídelny se ukázalo, že to byla dobrá volba. Přibylo dětí, které začaly chodit na obědy, což je známka toho, že jim zde chutná, navíc si mohou vybrat až ze tří druhů jídel. Na závěr bych také chtěla ocenit velice profesionální a zodpovědný způsob jednání společnosti SCOLAREST, kterým přistupuje ke vzniklým připomínkám.” sdělila na adresu provozovatele při svém projevu ředitelka ZŠ Mgr. Hana Pokorná.

Starosta Ing. Jan Helikar ve svém projevu zmínil, že vybrat provozovatele školního stravování nebylo jednoduché, musel totiž splňovat důležitá kritéria. „Jsem přesvědčen, že volba to byla dobrá, do budoucna nezbývá, než si přát, aby vzájemná spolupráce fungovala.” zakončil.

Spolu s obchodním ředitelem společnosti SCOLAREST, panem Čermákem, potom přistoupil k přestřižení slavnostní pásky.

(Text a foto: Petra Holásková)