Vyhledávání   
Sobota 21. července 2018
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Pro Trojana hrála i 80letá fotbalistka

(Text: Martin, Třináctý, Dagmar Humpolíková, Foto: Petr Biedermann)
V pořadí už šesté setkání vranovických žen na fotbalovém trávníku bylo letos poprvé věnováno vzpomínce na bývalého hráče, trenéra a kamaráda. Zahajovací ročník memoriálu Petra Trojana se odehrál v sobotu 25. srpna  2012, jako vždy týden po hodech.
V recesistickém utkání proti sobě stanuly dva domácí týmy. Mladší hráčky ve věku od 20 do 40 let a starší veteránky ve věku od 40 do 90 let. Na obou stranách se představilo zhruba 15 hráček.
Mladší se ujaly vedení 3 – 0 a zdálo se, že to bude jednoznačná záležitost. Starší se ale nedaly a vyrovnaly na 3 – 3. Celkové skóre se zastavilo na stavu 6 – 6 a rozhodnout tak musely penalty.
To, že více penalt proměnily mladší není vůbec podstatné, protože vítězkami se staly všechny hrdinky utkání, které vyběhly na trávník.
Představu o průběhu utkání může naznačit například skutečnost, že za starší tým chytaly dvě brankářky. Paní Hochmanová a Wolingerová. Osobností dne se pak stala paní Anna Pecková, která polovinu zápasu strávila v křesle přímo na hřišti. Avšak druhou půli utkání opravdu hrála. Nutno dodat, že tahle sportovkyně už před dvěma lety překročila úctyhodnou osmdesátku.
Poháry kapitánkám obou „mužstev” předala dcera Petra Trojana, Kristýna. Od letoška bude už každý další ročník babského fotbalu věnován vzpomínce na tohoto všemi oblíbeného muže.
-XIII–hum-