Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Přispějte vyplněním dotazníku se svými návrhy ke zlepšení života v našem regionu

Místní akční skupina Podbrněnsko, o. s., působící na území obcí Židlochovicka a Pohořelicka, připravuje plán rozvoje na příští dotační období 2014 až 2020. Co je důležité rozvíjet a na co bude nejvíce třeba čerpat dotační prostředky. I vy můžete být žadateli o tyto dotace – proto jsou důležité i vaše názory. Pomozte a zamyslete se, co je podle vašeho názoru třeba uskutečnit pro zlepšení života a rozvoje životní úrovně v našich obcích a městech. Své názory můžete vyjádřit v dotazníku na webových stránkách www.podbrnensko.cz .

Cílem předloženého průzkumu je zjistit názory obyvatel na život v našem regionu a definovat oblasti, které je třeba řešit. Dotazník je anonymní. Výsledky průzkumu budou zapracovány do integrovaného plánu rozvoje území MAS Podbrněnsko. S vyhodnocením dotazníku se budete moci seznámit na webových stránkách www.podbrnensko.cz , kde získáte i další informace o MAS a její činnosti.
Dotazník vyplňujte prosím do 15. 12. 2013, případně můžete dotazník vytisknout, vyplnit písemně a vyplněný odevzdat na obecní úřad ve Vaší obci.