Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Pět zápasů, pět výher. Vranovičtí fotbalisté vedou v čele tabulky

„Nedáváme si žádné přehnané cíle, ale rozhodně ve trojce nechceme hrát druhé housle. Neznáme kvalitu týmů, ale s umístěním do 7. místa bychom byli spokojeni.“ avizoval ještě v červnu po postupu do vyšší třídy vedoucí fotbalistů Mirek Ježa.

Vstup do nové sezóny se však vydařil nad očekávání a vranovický fotbal vede v čele tabulky s patnácti body. Z pěti zápasů fotbalisté zatím nezaváhali a na svém kontě už mají pět výher. O kvalitě hry svědčí pro vranovické fotbalisty i skóre. Soupeřům nastříleli už 14 branek a inkasovali pouze jednu.

Tým začal sezónu ve stejném složení. Podzimní část žádná nová tvář neobohatí, o nové posile do kádru vedení uvažuje až v jarní části.

„Základem úspěchu jsou trenéři Radek Klimeš a Zdeněk Pospíšek, kteří nepodcení přípravu na žádný zápas. Síla celého týmu pak spočívá zejména v tom, že se sešla dobrá parta lidí, kteří na hřišti spolupracují a rozumí si i mimo něj. Oporou je fotbalistům také pevná fanouškovská základna, kterou nám ostatní týmy mohou jen závidět,“  vyjmenoval Ježa základní faktory úspěchu.

V dalším kole čeká Vranovice tým z Brumovic. Hrát se bude v neděli 14.9.na hřišti soupeře.

Podpořit fotbalisty můžete přijít i vy. Pro fanoušky je připraven autobus, odjíždí se od stadionu ve 14:15 h. Cena 50 Kč.

Výsledky týmu můžete sledovat ZDE.

Petra Klabusayová

Fotbalisti

Foto: Z fotoarchivu fotbalového týmu SK Vranovice