Vyhledávání   
Středa 19. června 2019
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Obec slavnostně přivítala nové občánky

(Text: Petra Holásková, Foto: Naďa Rejtková)

Protože narození miminka je v každé rodině významnou událostí, i naše obec k této příležitosti přistupuje zodpovědně a každoročně přivítá desítky novorozených dětí. V sobotu 22. června na tuto tradici opět navázala a v obřadní síni Obecního úřadu ve Vranovicích se uskutečnilo slavnostní vítání nových občánků narozených v dubnu a květnu, které proběhlo ve dvou skupinkách. Od půl jedenácté se vítání zúčastnila Inna Brázdilová, Elena Šimková a Nela Vlková, v jedenáct hodin začalo vítání Elen Toncrové, Josefa Hochmanna a Idy Varmužkové.

Program obohatilo vystoupení Sborečku, který zazpíval za doprovodu hry na varhany paní Mgr. Pavlou Pantákovou. Krásnou básničku přednesla přítomným Emička Drábová z MŠ Vranovice a následně předala s paní učitelkou Hanou Hladíkovou za Obec Vranovice malé dárečky pro děti jako vzpomínku na tuto událost.

Slavnostní projev pronesl zastupitel obce Ing. Jaroslav Pezlar, verše zarecitovala slečna Kristýna Vybíralová. Na závěr se všichni účastníci podepsali do Pamětní knihy.

 

Foto: Naďa Rejtková

 

Foto: Naďa Rejtková