Vyhledávání   
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Novoroční koncert si poslechl plný kostel lidí

Nejlepší atmosféra za poslední roky, kostel plný lidí a vypilované hlásky sborečku Pavly Pantákové. Tak hodnotí průběh novoročního koncertu, jeho návštěvníci. Koncert se uskutečnil v neděli 6. ledna 2013 odpoledne v kostele Navštívení Panny Marie ve Vranovicích. A přišlo na něj zhruba 150 lidí..
Školní sbor předvedl vánoční repertoár, stejně jako hosté z Chrámového sboru z Hustopečí. „Sboreček zpíval zahraniční koledy a několik českých, ale méně známých koled. Sbor z Hustopečí zazpíval koledy z 18. století i ty novodobé. Tři písně pak zazpívala obě tělesa dohromady,” popsala vedoucí školního sboru Pavla Pantáková.
Koncert se podle ohlasů návštěvníků velmi vydařil. Pochvalu sklízel především dětský sbor.
Po každé písničce sklízel bouřlivý potlesk a ten závěrečný trval nezvykle dlouho. „Jsem ráda hlavně za děti, Byla to pro nás odměna za několikaletou práci. Ohlasy jsou opravdu jen pozitivní, a to dá každému dirigentovi zase chuť pokračovat dál,” vyznala se Pavla Pantáková.
Jmenovitě vyjádřila poděkování sponzorům, Obci Vranovice, Nové Moravě, farnímu úřadu a paní Wollingerové, která napekla pár sladkostí. Za zmínku stojí, že většina vybraných peněz na dobrovolném vstupném padne za vytápění kostela. „Pokud jsem chtěla, aby bylo v kostele víc než 2 stupně, které tam byly ještě v pátek, muselo se topit. A to není v tak velkém prostoru zanedbatelná částka. A jestli se podaří naplánovat příští rok další koncert, budu opět doufat ve vlivné sponzory,” zakončila Pantáková.
-hum-