Vyhledávání   
Pondělí 18. června 2018
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
Nepřehlédněte

Czech POINT
Bytovy_dum_Doliny_Vranovice
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba


DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Fotbalisté slavili a představili nové logo

(Text: Miroslav Ježa, Foto: SK Vranovice)

Za krásného slunečného počasí se v sobotu 16. 6. 2012 uskutečnil den oslav vranovické kopané. Pří této příležitosti byl veřejnosti prezentován nový klubový znak, který vzešel jako vítěz veřejného hlasování na webových stránkách obce. To bylo rozhodujícím faktorem  při nelehkém rozhodování a konečném schválení  návrhu. Autorem loga je Martin Michálek z Vranovic.
Nové logo bude sloužit k interním potřebám klubu a výbor zvažuje jeho případné grafické ztvárnění na vhodné místo v prostorách areálu.

Od ranních hodin probíhala přátelská utkání  všech našich týmů, včetně vloženého utkání starých gard a závěrečnou třešničkou na dortu  udělal zápas vranovických bab proti družstvu žen  z Pohořelic a Přibic.

Základna a žáci sehráli zápasy proti Ivani a dorost měl pozván tým z Žabčic. Soupeřem  mužů a starých pánů byla mužstva ze spřátelené obce Klačany, které jsou  již tradičním hostem  většiny oslav našeho klubu.
Výsledky zápasů nejsou až tak  důležité  a budou dodatečně zveřejněny ve Vranovickém zpravodaji, v prvé řadě šlo o dobrou náladu, pohodu a přátelskou atmosféru.
Závěrečnou tečku pak udělalo hudební seskupení  Blue band, které hrálo a zpívalo jako z partesu a jen vyšperkovalo již tak skvělou atmosféru.
Celou akci navštívilo kolem 150 diváků a doufám, že většina z nich si odnesla příjemné pocity z hezky stráveného fotbalového dne.

Logo SK Vranovice, autor Martin Michálek

Právě autorskému návrhu Martina Michálka udělila veřejnost nejvíce hlasů. V internetové anketě na webových stránkách obce Vranovice získal tento návrh nejvyšší počet hlasů, a to 134 z celkového počtu 266 hlasujících.