Vyhledávání   
Čtvrtek 23. května 2019
Zasílání novinek
  • Doporučujeme použít RSS kanály.
  • Novinky také můžete odebírat mailem
TIC Vranovice

Vranovcke_icko

Nepřehlédněte

Czech POINT
trideni_logo 194x194
zlatyerb
Nejlepší obecní web JmK
2013 - 2. místo
+IPv6 a DNSSEC
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
nejlepší elektronická služba

DPS

hasici

 facebook

 

 chasa

 cyklostezka

MVSzaklad-CMYK

Od 26. 2. 2012

Uložit

Uložit

Mapa obce
Mapa obce
Geoportál
Geoportál

Floriánek navržen na Stavbu Jihomoravského kraje 2018

V úterý 5. března navštívili školní budovu U Floriánka členové hodnotící poroty soutěže Stavba Jihomoravského kraje pro rok 2018. Společnost PSK Group, která stavbu realizovala, ji přihlásili do kategorie Staveb občanské vybavenosti. Zástupci vyhlašovatele v doprovodu starosty Jana Helikara a místostarosty Drahomíra Dofka se seznámili s historií stavby, jejím interiérem, vybaveností a navštívili také zahradu za školní budovou. Ze všech prostor byla pořízena fotodokumentace a nyní již nezbývá než čekat na vyhlášení výsledků.

„Školní budova U Floriánku je největší investiční akcí roku 2018 a největší investicí do vzdělání v historii Vranovic. Nová škola je nejen moderní a vzhledná, ale i účelná.  Jsme rádi, že právě tento objekt byl nominována na prestižní ocenění, jakým je Stavba roku.“ vyjádřil se k nominaci starosta Vranovic.

Soutěž Stavba Jihomoravského kraje vyhlašuje Svaz podnikatelů ve stavebnictví pod záštitou Jihomoravského kraje. Letos se soutěž uskuteční již posedmnácté. Posláním soutěže je prezentace a propagace kvalitních výstavbových projektů v Jihomoravském kraji a přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší laické i odborné veřejnosti.

Kvapilová Dana

IMG_6983